Spolupráce

Kotelna – Libčice nad Vltavou

Uhelný mlýn, Kotelna – Libčice nad Vltavou / lokace pro eventy

Jsem velmi ráda, že mohu spolupracovat s tak úžasným prostorem jako je Uhelný mlýn/Kotelna v areálu Šroubáren v Libčicích nad Vltavou. Průmyslové areály a továrny jsou mou srdeční záležitostí. Mají nezaměnitelné kouzlo a skrze prosklené střechy úžasné denní světlo na focení. Výhodou tohoto místa je dobrá dostupnost z Prahy (25 min vlakem) a vstřícný a milý přístup majitelů. Děkuji Andree Hoffman Nečasové za možnost spolupráce.

www.uhelnymlyn.cz

Audiolight service s. r. o. / technické zajištění eventů

Těší mě více než 10letá spolupráce a přátelství s technickým manažerem Michalem Stehlíkem. Realizovali jsme společně řadu akcí v Česku i v zahraničí, na které vzpomínáme dodnes s úsměvem. Největší náš společný projekt byla akce pro Zepter International ve vídeňské Stadthalle. Nic většího už se nám asi nikdy nepoštěstí, ale i tak je to vždy super zábava a pohoda na pracovišti. Je totiž velmi důležité, aby se nejen klient, ale i kluci, kteří musí vzít každý šroub, každou krabici do ruky, cítili dobře a bylo o ně postaráno.

www.audiolightservice.cz

JEZ ! koncept / cateringové služby

S jedním z majitelů této společnosti mě pojí letité přátelství, stejně jako s manažerem Jiřím Švestkou, který pro akce, které realizuji, zajišťuje již několik let cateringové služby. Spolupráce je vždy na špičkové úrovni. Kluci už si za ty roky zvykli na moje výmysly, urputnost a soustředěnost na detail i to, že catering, který zbude z akce a je vhodný ke konzumaci, balíme a předáváme tam, kde pomůže a udělá radost. Děkuji za pohodovou spolupráci a díky vám za všechny ty pochvaly od klientů, protože jak známo – láska prochází žaludkem.

www.jezkoncept.cz

Simply Bar Catering / barový catering

S majiteli Petrem Vopálenským a Štěpánem Katinou, kteří patří mezi přední dodavatele barového cateringu v Čechách, se už nějaký ten pátek známe a v podstatě si bez jejich služeb nedokážu představit žádnou klientskou, ale ani soukromou nebo rodinnou akci. Jejich personál je vždy na špičkové úrovni, stejně jako jejich drinky, které podávají. Za ty roky se nám podařilo několik skvělých realizací a i jeden prima projekt, kdy se kluci nechali zlanařit mým nápadem na pojízdný bar z vozíku určeného k přepravě koní a který můžete potkat na venkovních eventech po celé České republice.

www.simplybar.com

Ivan Berka / grafický design

S Ivanem se známe už více než 8 let a zhruba stejnou dobu spolu spolupracujeme na grafických návrzích pro mé či agenturní klienty. Jsme už sehraný tým, dokážeme vytvářet hodnotné grafické návrhy za mnohem kratší čas díky dobrému nabriefování a naladění na stejnou vlnu. Společná práce nás baví a co je hlavní, líbí se. Děkuji Ivanovi za grafický design mých pracovních i projektových materiálů a webu.

Jana Beránková / web design

Jana žije v Berouně stejně jako já a Ivan Berka. Spolupracují již nějaký ten pátek a vytvářejí pěkné funkční weby pro klienty stejného naladění. Jana je profesionál a člověk s příjemnou energií. To, že bydlí stejně jako Ivan kousek ode mě, je bonus – prostě a jednoduše mohu dojít na společnou schůzku v pantoflích. Janě děkuji za mé pracovní i projektové webové stránky.

www.berankova.cz

VR Musashi / virtuální realita

Spolupráci a přátelství s mým idolem z dob puberty, Mikulášem Křenem (Samotáři), jsme započali na projektu YESNEYES a od té doby nás baví realizovat společně akce. Mikuláš pro mé či agenturní klienty moderuje eventy v češtině a bravurně i v angličtině (zejména zahraniční vedení ho má v oblibě) a pravidelně dělá na akcích dj. S důvěrou jeho studiu svěřím jakkoli náročné projekty v oblasti virtuální reality, do které se před nedávnem pustil s partou profesionálů v tomto oboru.

www.vrmusashi.com

Lukáš Nikel / videoprodukce

S Lukášem jsem se setkala před několika lety na projektu, který jsem realizovala společně s Mikulášem Křenem. Lukáš zajišťuje video reportáže a následný střih a vše co k video postprodukci patří. Za těch pár let už jsme sehraní a společná práce nás baví. Společně s kolegou Davidem rozjel Lukáš ještě fotobudku, která se hodí na každý event.

www.lukasnikel.cz / www.fotolajka.cz

Quido Kout / sportovní fotoreportér

S Quidem se znám od malička přes mého tátu. Mám ráda jeho fotografické oko i jeho přístup k životu. Těší mě, že jsem ho zatáhla do focení jezdeckých vytrvalostních závodů a že se tak z jeho obrázků těším nejen já, ale i ostatní jezdci. Quido fotil pro mé klienty i řadu sportovních závodů a teambuildingů. Nedá dopustit na svůj Nikon a staré dobré foťáky po dědečkovi. Má spolu s Rosťou ateliér a studio v Kralupech nad Vltavou, kde tiskne prvotřídní fotografická plátna.

www.flickr.com/people/quidokout/

Rostislav Smolej / sportovní fotoreportér

S Quidem tvoří Rosťa na sportovních akcích a závodech skvělý tým. Na podzim 2018 jsme spolu fotili krásný golfový turnaj (hickory) na hřišti v Líšnici – můj první – a fotky se tak líbily, že vyšly i v časopise. Rosťa ctí značku Canon, kterým nafotil v libčické Kotelně mé promo fotky.

www.smolej.cz

A. S. Band / párty kapela z Karlových Varů

Frontmana kapely A. S. Band Aládara Siládiho jsem potkala před více než 10 lety na jedné afterparty v Grand hotelu Pupp v Karlových Varech. Doprovázeli spolu s kolegy Ilonu Csákovou a byl to mejdan až do rána a mě se to opravdu líbilo. Vzala jsem si na Aliho kontakt a od té doby hostuje s kapelou na akcích, které realizuji. Uspokojí české i zahraniční publikum, dokáží roztancovat desítky i stovky lidí. Na tématické akce zvolí vhodný outfit a přizpůsobí repertoár. Je s nimi legrace a když začne Ali za bicími zpívat Michala Davida, Majkla nebo Prince, jdu vždycky do kolen. Zatím se nenašel klient, který by si tuhle partičku opravdu ze srdce neoblíbil. Na přání s nimi hostuje i má oblíbená slovenská zpěvačka Beego Shea.

www.asbandmusic.cz

DH Cycling – Daniel Horák / cyklo prodejna a servis Beroun

Od jmenovce Dana Horáka mám svá poslední kvalitní kola značky Cannondale. Baví mě Danův přátelský, profesionální přístup a sortiment. Těšíme se na spolupráci v rámci cyklo akcí / teambuildingů a soustředění pro klienty.

www.dhcycling.cz

Volvo T6R / oprava a servis vozů Volvo, Praha

Bez servisního týmu a vstřícnosti dvou pánů, Aleše a Filipa, bych nemohla jezdit tak spolehlivým produkčním vozem, jako je Volvo, které mě nikdy nevypeklo a vždy bylo možné naložit do něho cokoli a v jakémkoli množství. S Michalem Stehlíkem (Audiolight service) se tak už řadu let „na placu“ potkáváme se stejnými modely této značky a občas i ve stejných barvách. Reprezentativní vůz, do kterého mohu ráno nastoupit v podpatcích a odpoledne vystoupit v holínkách uprostřed pole. Neměnila bych.

www.t6r.cz