O mně

Stanislava Horáková o mně

Jmenuji se Stanislava Horáková a již více než 15 let se věnuji produkci, eventům a marketingu. Pracovala jsem v mnoha eventových agenturách i jako freelancer na projektech v Česku a zahraničí.

Eventy zpracovávám pro klienty od počátečního kreativního návrhu a podrobného rozpočtu, na kterém si dávám obzvlášť záležet, přes strukturovaný scénář, zajištění všech usměvavých a spolehlivých dodavatelů, po samotnou bezproblémovou realizaci a konečný výstup včetně kompletní dokumentace a vyúčtování akce.

Do mého portfolia patří konference různých velikostí a náročnosti, večírky, promo akce, family days pro rodiny, sportovní teambuildingy a závody, festivaly, charitativní akce, fotoprodukce a produkce reklam a krátkých filmů. Snažím se vždy vytvořit jedinečný kreativní koncept nikoli kopírovat již vymyšlená a omílaná témata. Dbám na detail, celkový pocit z akce, spokojenost klienta, ale i pohodu všech dodavatelů a spolupracovníků, bez kterých by nebylo možné akce realizovat.

Měla jsem tu čest podílet se 3 roky na přípravě a realizaci velkých zahraničních eventů pro společnost Zepter International, kde jsem získala mnoho zkušeností a sáhla si na sice extra náročnou, ale zajímavou a zábavnou produkci.

Jsem nesmírně ráda, že jsem si za dlouhých 15 let vybudovala tým profesionálních dodavatelů, se kterými mohu spolupracovat na projektech s úsměvem, nadšením a zaujetím, které klient vnímá a ocení, stejně jako přesah ve vztahu k přírodě a udržitelnosti, kdy se na akcích snažíme třídit, recyklovat a zbylé produkty předávat charitě.

Aktuálně se věnuji svému projektu InBalance production, který se zaměřuje zejména na sportovní produkci a práci s dětmi a dospělými, a ekologický a vstřícný přístup k přírodě a životu.

Žiji v Berouně, nedaleko Prahy, ale realizovat vaše představy dokáži kdekoli.


Vzdělání SOŠ Ekonomická – obor cestovní ruch, zahraniční obchod

Oprávnění ŘP B / B-E, jezdecká licence České jezdecké federace, certifikace pro odchytovou činnost zvířat a provoz útulků, školení v oblasti hotelnictví, držitel osvědčení pro hru na hřišti z roku 2018 (golf)

Zájmy Sport – jezdectví, cyklistika, běh, canicross, golf, jóga, fitness, běžecké a sjezdové lyžování
Ostatní – kulinářství, výživa, příroda, chovatelství, architektura, design, psychologie, motorismus, cestování

Jazyková vybavenost angličtina

Rodina a zvířata syn Oliver (2012) a 4 zachránění psi a 3 staří koně